NAMI Biszolin żel z biszofitem do ciała 190g

Dodaj recenzję:
 • Producent: Nami
 • Kod producenta: 5906365360153
 • Dostępność: brak w magazynie
 • szt.
 • 38,00 zł 35,00 zł

Żel z biszofitem BISZOLIN zawiera naturalny roztwór mineralny soli bromowo-chlorkowo-magnezowych o stężeniu 400-450 g/l, z ponad 30 różnymi mikroelementami. Postać ta umożliwia szybkie wchłanianie przez skórę substancji aktywnych.
BISZOLIN to produkt otrzymywany z biszofitu naturalnego posiadający wszystkie jego właściwości. Biszofit sformował się kilkaset milionów lat temu w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody Morza Prehistorycznego i jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Z czasem warstwy biszofitu zostały całkowicie pokryte minerałami osadowymi i obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi. Wydobywa się je szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Dlatego sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli Morza Martwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych, jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ od momentu utworzenia się przebywa w formie „zakonserwowanej” i nie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.

Wskazania: dla sportowców oraz rekonwalescentów. Pielęgnuje skórę skłonną do pajączków i żylaków. Jest zalecany do masażu.

Sposób użycia: niewielką ilość żelu wmasowywać przez 3 min aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach powtórzyć. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.


Biszolin zawiera idealnie dobrane przez samą naturę nieocenione składniki Morza Prehistorycznego, które posiadają wysoką aktywność biologiczną, stymulują życiowo ważne procesy tkanek. Biszolin naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej, szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Dlatego sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli Morza Martwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych, jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ od momentu utworzenia się, przebywa w formie „zakonserwowanej” i nie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.

Składniki mineralne:
 • magnez - poprawia krążenie, zapobiega zakrzepicy tętnic, aktywizuje procesy energetyczne, bierze udział w budowie tkanki kostnej (żylakami, zwyrodnienia) zawartość 95g/l,
 • brom - stymuluje procesy przenikania substancji przez skórę i do wnętrza komórek, działa wspomagająco przy zapalnych procesach obwodowego układu nerwowego (rwa kulszowa, zapalenia korzonków),
 • jod - ma znaczący udział w procesie przemiany międzykomórkowej, usuwa nagromadzone substancji toksyczne, działa aseptycznie, odkażająco (artretyzm, zapalenia skóry),
 • krzem - ma znaczący wpływ na cały układ kostno-mięśniowy, budowę kości, chrząstek, niezbędny przy walce z cellulitem,
 • żelazo - jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmy, zużywany w ustroju do produkcji czerwonych krwinek - wchodzi w skład hemoglobiny. Jego niedobór prowadzi do zaburzeń ze strony układu krwiotwórczego - powstaje mała liczba czerwonych krwinek, co może doprowadzić do niedotlenienia narządów,
 • molibden - jest częścią składową niektórych enzymów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu,
 • inne mikro- i makro-elementy, które wspomagają i uzupełniają działanie preparatu.
Sposób użycia: Niewielką ilość Biszolinu wmasowywać przez 3 min w miejsca bólu lub zmian zapalnych i zwyrodnieniowych. Pobrany żel powinien być wchłonięty w trakcie masażu. Zaleca się stosowanie  2‑3 razy dziennie w ciągu 2 tygodni.

Dodatkowe wskazówki zastosowania:

Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.

Balsam przebadany dermatologicznie. Produkt rosyjski wydobywany na terenie Wołgogradu, posiada niezbędne certyfikaty

Przechowywać: 

W suchym, chłodnym, ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Skład: Magnesium Chloride, Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.