Dr Beta naturalny Olejek cedrowy 9ml

Dodaj recenzję:
  • Producent: Dr Beta
  • Dostępność: brak w magazynie
  • szt.
  • 9,99 zł
Dr Beta olejek cedrowy
pojemność 9ml

Juniperus Virginiana Oil
Olejek cedrowy Dr Beta pochodzi z Ameryki Północnej.

Północnoamerykańska odmiana cedru zwanego Virginia od stanu, w którym sa największe uprawy. Olejek jest silnym antyseptykiem.

ŁAGODZI: bronchit, katar, zapalenie pęcherza, cellulit, łojotok, łupież, przetłuszczanie się skóry i włosów.


Dekalog aromaterapii

Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii i niezwykłych właściwości naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i przyjemnych wrażeń.

1 - Używaj tych olejków i mieszanek olejków eterycznych, których zapach najbardziej Ci odpowiada.

2 - Przygotowując mieszankę nie mieszaj ze sobą więcej niż 5 olejków eterycznych. I tak każdy z nich zawiera wielkie bogactwo cennych składników.

3 - Nie stosuj większych dawek olejków niż to wskazane: 5-10 kropli w kominku aromaterapeutycznym, 10-15 kropli do kąpieli w wannie, 15-30 kropli w 50 ml oleju roślinnego do masażu.

4 - Nie stosuj olejków eterycznych doustnie.

5 - Nie stosuj nie rozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę. Do masażu rozpuszczaj je w tzw. nośniku, którym powinien być naturalny olej roślinny.

6 - Przed pierwszym zabiegiem aromaterapeutycznym wykonaj 12godzinny test uczuleniowy. Kroplę olejku lub mieszanki rozpuścić w łyżeczce oleju roślinnego i wetrzeć w skórę za uchem albo na mostku. Jeżeli w ciągu tego czasu nie pojawi się czerwony odczyn, swędzenie lub pieczenie, olejek możesz stosować.

7 - Nie łącz kąpieli aromaterapeutycznych z myciem ciała w płynach pianotwórczych. Zanurz się w ciepłej kąpieli przynajmniej na 15 minut i poddaj się relaksowi.

8 - Pamiętaj o ogólnych przeciwwskazaniach. W przypadku ciąży, uczulenia, wieku dziecięcego, wystawiania skóry na promienie UV stosuj się do zaleceń aromaterapeuty.

9 - Stosuj tylko olejki eteryczne wysokiej jakości.

10 - Stosuj olejki eteryczne z przekonaniem o ich leczniczych właściwościach czerpiąc przyjemność z piękna ich zapachów.

drbeta.pl