Dr Beta Olejek Petitgrain 9ml

Dodaj recenzję:
  • Producent: Dr Beta
  • Dostępność: brak w magazynie
  • szt.
  • 11,99 zł

Olejek petitgrain Dr Beta pochodzi z Ameryki Południowej.

Olejek przeciwdepresyjny z liści drzewa pomarańczowego.

ŁAGODZI: depresje, stany lękowe, bezsenność, trądzik. Wspomaga rekonwalescencję.

Stosowanie:
do kąpieli 10-15 kropli do wanny wypełnionej wodą,

w masażu 2-6 kropli w łyżeczce oliwy do masażu,

w kominku aromaterapeutycznym 10-15 kropli  do miseczki z wodą do odparowywania.

 Dawki olejków zależą od wielkości pomieszczenia, stopnia dolegliwości, , wrażliwości na zapachy.

 Nie przekraczać maksymalnych dawek.

 Nie wolno stosować na skórę olejków nierozcieńczonych.


 

Olejki eteryczne Dr Beta® to gwarancja czystych, naturalnych olejków o najwyższej jakości pochodzących bezpośrednio od producentów z całego świata.

Olejki nie zawierają dodatków syntetycznych i rozpuszczalników. Są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne, zgodne z normami ISO i zarejestrowane w KSiOK.

Proponujemy używać olejków eterycznych codziennie dla lepszego samopoczucia, zdrowia i urody.

Wszystkie olejki eteryczne dostępne w buteleczkach 9 ÷ 10 ml z ciemnego szkła z kroplomierzem. Przed użyciem należy zapoznać się z tabelą ograniczeń i przeciwwskazań

 DEKALOG AEROMATERAPII

Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii i niezwykłych właściwości naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i przyjemnych wrażeń.

1 - Używaj tych olejków i mieszanek olejków eterycznych, których zapach najbardziej Ci odpowiada.

2 - Przygotowując mieszankę nie mieszaj ze sobą więcej niż 5 olejków eterycznych. I tak każdy z nich zawiera wielkie bogactwo cennych składników.

3 - Nie stosuj większych dawek olejków niż to wskazane: 5-10 kropli w kominku aromaterapeutycznym, 10-15 kropli do kąpieli w wannie, 15-30 kropli w 50 ml oleju roślinnego do masażu.

4 - Nie stosuj olejków eterycznych doustnie.

5 - Nie stosuj nie rozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę. Do masażu rozpuszczaj je w tzw. nośniku, którym powinien być naturalny olej roślinny.

6 - Przed pierwszym zabiegiem aromaterapeutycznym wykonaj 12godzinny test uczuleniowy. Kroplę olejku lub mieszanki rozpuścić w łyżeczce oleju roślinnego i wetrzeć w skórę za uchem albo na mostku. Jeżeli w ciągu tego czasu nie pojawi się czerwony odczyn, swędzenie lub pieczenie, olejek możesz stosować.

7 - Nie łącz kąpieli aromaterapeutycznych z myciem ciała w płynach pianotwórczych. Zanurz się w ciepłej kąpieli przynajmniej na 15 minut i poddaj się relaksowi.

8 - Pamiętaj o ogólnych przeciwwskazaniach. W przypadku ciąży, uczulenia, wieku dziecięcego, wystawiania skóry na promienie UV stosuj się do zaleceń aromaterapeuty.

9 - Stosuj tylko olejki eteryczne wysokiej jakości.

10 - Stosuj olejki eteryczne z przekonaniem o ich leczniczych właściwościach czerpiąc przyjemność z piękna ich zapachów.