Iwonicka Sól odświeżająca do zmęczonych stóp lawendowa 600g

Dodaj recenzję:
  • Producent: Uzdrowisko Iwonicz S.A.
  • Dostępność: brak w magazynie
  • szt.
  • 16,99 zł

Lawendowa sól odświeżająca do zmęczonych stóp 
z nano miedzią i naturalnymi olejkami eterycznymi
600g

Minerały zawarte w jodobromowej soli iwonickiej usuwają uczucie zmęczenia, pobudzają metabolizm komórek skóry wspomagając nawilżenie i regenerację naskórka.

Ich działanie uzupełniają składniki o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych: innowacyjna nano miedź oraz kompleks naturalnych olejków eterycznych sporządzonych z lawendy, drzewa herbacianego, Copaiby i tymianku.

Sól o zapachu lawendy dodana do kąpieli stóp daje uczucie relaksu i świeżości, przynosi ulgę przegrzanym, spoconym i podrażnionym stopom. Dodatkowo zmiękcza naskórek ułatwiając usuwanie zgrubień i zrogowaceń.

Stosowana regularnie pielęgnuje skórę stóp i paznokcie oraz zapobiega namnażaniu bakterii i grzybów odpowiedzialnych za powstawanie podrażnień i przykrego zapachu.

Sposób użycia:
Ok. 50-60 g soli (1/2 nakrętki) dodać do 2 l wody o temperaturze ok. 40-45ºC. Moczyć stopy przez ok. 15 min. Następnie dokładnie wytrzeć, szczególnie przestrzenie między palcami.
Zaleca się moczenie stóp minimum dwa razy w tygodniu. W przypadku stóp nadmiernie potliwych zabieg należy przeprowadzić bezpośrednio po zdjęciu obuwia, gdy stopy są przegrzane i spocone.

Doskonałe efekty daje użycie na wysuszoną już skórę lawendowego Kremu do zmęczonych stóp kojąco-ochronnego.

Złota Pieczęć Natury 2009
 
Iwonickie kosmetyki z serii "Prosto z natury” zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Kosmetyk Naturalny i otrzymały medal "Złota Pieczęć Natury 2009”.
 
Nie zawierają agresywnych konserwantów, kompozycjii zapachowej oraz barwników.