KHADI Organiczna odżywka Amla puder do włosów 150g

Dodaj recenzję:
  • Producent: Khadi
  • Dostępność: brak w magazynie
  • szt.
  • 33,00 zł
Puder amla doskonale nadaje się do pielęgnacji włosów zniszczonych

Pogrubi i wzmocni je, jednocześnie nadając blasku. Używając pudru Amla możesz stworzyć niespotykane efekty kolorystyczne na Twoich włosach. Puder Amla można stosować jako odżywkę lub szampon do włosów, ponieważ intensywnie czyści i doskonale odżywia. Proszek Amla jest naturalnym źródłem witaminy C i jest bardzo skuteczny w ochronie przed wolnymi rodnikami. Odżywia cebulki włosów niezbędnymi składnikami odżywczymi. Pomaga zapobiec wypadaniu włosów i siwieniu włosów. Sprawia, że skóra staje się elastyczna. Amla Khadi utrzymuje włosy i skórę świeże i zdrowe.

Waga: 150g

Zastosowanie: Wymieszać proszek Amla Khadi z gorącą wodą aż do uzyskania gęstej pasty. Odstawić na noc lub co najmniej 2 godziny w szklanej miseczce lub słoiku. Do średniej długości włosów należy użyć 4 łyżki proszku. Papkę nałóż równomiernie na włosy i skórę głowy. Pozostaw  na co najmniej 10 minut, na włosach tłustych co najmniej 20 minut. Papkę dokładnie zmyć wodą.
Można również użyć pastę na twarz i pozostawić na 10 minut. Następnie przemyć obficie  wodą i spryskać wodą różaną. Amle można również zastosować na całe ciało.

Bezpieczeństwo: Może przyciemnić włosy.

Skład: Emblica Officinalis (Organic Amla Powder)