VINSVIN Mydełko naturalne z nanosrebrem w płynie 500ml

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vinsvin
  • Dostępność: jest
  • szt.
  • 12,50 zł

Mydełko w płynie naturalne z nanosrebrem
do całego ciała, skóry głowy, higieny intymnej
500 ml

Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających (np. kompozycji zapachowych),

nie podrażnia i nie przesusza skóry.

Nowa formuła mydła (wzbogacana o składniki Boric Acid, Prevacare, Nanosrebro) zawiera aktywne substancje bakteriobójcze, grzybobójcze, i wirusobójcze, pozwala na zapobieganie rozwoju zmian skórnych i skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych.


Mydełko Naturalne - fizjologiczna odnowa:

  • Przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała w tym skóry głowy, pach, pachwin oraz higieny intymnej dla dorosłych, dzieci i alergików, dla osób z chorobami skóry (niezbędne przy leczeniu zmian trądzikowych i przy łupieżu). Eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Niezastąpione w celach profilaktyki, pielęgnacji i utrzymania zdrowej skóry.
  • Mydełko Naturalne przywraca skórze łagodność, delikatność oraz piękno i naturalnie zdrowy wygląd.
  • Zapewnia maksymalną ochronę przed bakteriami, wirusami, grzybami i pleśniami.
  • Idealne do kąpieli leczniczych, skóra po umyciu nie wymaga regeneracji.

Mydełko Naturalne z Nanosrebrem

Polecane jest zarówno do podstawowej, codziennej pielęgnacji i mycia całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy, pach, pachwin i do higieny intymnej, ze względu na zawartość aktywnych substancji leczniczych o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym "Mydełko naturalne" pozwala na zapobieganie rozwoju zakażeń i skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych skóry (mydło zawiera nanosrebro, które jest naturalnym efektywnym antybiotykiem, łagodnym w działaniu i nietoksycznym.

Nanosrebro, zastosowane do produkcji mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej, cechuje znaczny potencjał bakteriobójczy, a zarazem brak negatywnego wpływu na organizm ludzki.

Skład: Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Glyceryn, Amour, Nanosilver, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol