Dr Beta Vapomix aromaterapia dla dzieci CH-4

Dodaj recenzję:
  • Producent: FSZ POLLENA-AROMA® Sp. z o.o
  • Dostępność: jest, ostatnia sztuka!
  • szt.
  • 19,99 zł

Specyfikacja

Wskazanie: bezsenność
Pojemność: 9 ml

Ma działanie łagodnie uspakajające, poprawia samopoczucie i nastrój dziecka, pozwala mu spokojnie zasnąć.

Można także jedną kroplą mieszanki nasączyć chusteczkę do nosa i powiesić w pokoju dziecięcym.

Zawiera m.in. olejek rumianku lekarskiego (niemieckiego).

 

VAPOMIXY to gotowe mieszanki olejków eterycznych dobrane według reguł aromaterapii tak, aby ich stosowanie dawało oczekiwane efekty w postaci zmiany nastroju, złagodzenia napięć, zmęczenia, stresu, a także dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach i uzyskania w nich pięknego zapachu.

Są one przede wszystkim przeznaczone do odparowywania w kominkach aromaterapeutycznych, ale można je stosować także do kąpieli i masażu.

 

Wszystkie VAPOMIXY sprzedawane są w buteleczkach 9 ml z kroplomierzem.

W przeciwieństwie do wielu tanich wyrobów nazywanych „olejkami” z dodatkiem fantazyjnych nazw lub kwiatów i roślin, z których olejków się nie destyluje, VAPOMIXY® składają się wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych bez dodatków syntetyków i rozpuszczalników petrochemicznych.

 

VAPOMIXY to gotowe mieszaniny odpowiednio dobranych olejków eterycznych. Przede wszystkim przeznaczone są do odparowywania w kominkach aromaterapeutycznych, tak, aby ich stosowanie dawało oczekiwane efekty. Niektóre olejki stosowane są w odpowiednich proporcjach do kąpieli i masażu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami stosowania olejków eterycznych. Zastosowanie olejków eterycznych powinno odbywać się według reguł aromaterapii.