Jak przenieść kontakty z androida na iPhone

0
2814
Jak przenieść kontakty z androida na iPhone

Osoby które rezygnują z dotychczas używanego smartfona na rzecz nowego iphona mają zazwyczaj jeden i ten sam problem: jak przenieść kontakty z Androida na iPhone’a. Rozwiązanie jest zgoła proste i znanych jest kilka skutecznych sposobów. Każdy kto nawet nie jest specjalnie dobry w tego rodzaju kwestiach jest w stanie ten problem szybko i skutecznie rozwiązać. Zamiana smartfona na iPhona zachodzi dość często. Użytkownicy smartfonów po prostu szukają nowych ciekawych funkcji a także po prostu chcą spróbować czegoś nowego w świecie technologii. Jak wiadomo w zwykłych smartfonach zainstalowane są systemy Android natomiast iPhone ma swój dedykowany system operacyjny, dlatego też nie są one ze sobą skonfigurowane. Przeniesienie kontaktów jest niezwykle ważne, albowiem wówczas nie tracimy danych. Dzięki temu nie musimy wprowadzać jeszcze raz wszystkich numerów do swoich znajomych jeśli zamieniamy telefon z Androidem na najnowszego iPhona. Zatem jak przenieść kontakty z Androida na iPhone?

Jak przenieść kontakty z androida na iPhone?

Przede wszystkim w naszym dotychczasowym smartfonie z Androidem powinniśmy wejść do naszych kontaktów i wybrać opcję eksportuj. Dzięki temu wszystkie nasze kontakty zostaną eksportowane do pamięci urządzenia. Tak zapisany plik możemy przesłać na drugie urządzenie przy pomocy kabli USB Ewentualnie możemy przesłać na naszą skrzynkę mailową skąd pobierzemy plik już na nowym iPhonie.

Oczywiście istnieje również dedykowana aplikacja na iPhony dla systemu IOS dzięki niej również można bardzo szybko i bezproblemowo pobrać kontakty z do twojego smartfonu z Androidem.

Nowoczesne smartfony

Jak przenieść kontakty z androida na iPhoneNiewątpliwie nowoczesne smartfony to urządzenia wielofunkcyjne które przydają nam się do wielu różnorakich sytuacji. Telefon już dawno przestał pełnić tylko i wyłącznie rolę jaka została mu przypisana wraz z jego wynalezieniem. Smartfony nie służą nam tylko do dzwonienia ale również do wysyłania wiadomości tekstowych, ale również stanowią swego rodzaju minikomputer. Mamy w nim stały dostęp do internetu, możemy przeglądać już drobne strony internetowe, możemy zalogować na konto bankowe i wykonać przelew. Możemy także oglądać filmy. Jak więc widać funkcje jaki pełni obecnie smartfon jest naprawdę dużo. Co więcej wielu osobom smartfon służy również do pracy zasadzie można wykonywać w nim wszelkie czynności jakie wykonujemy na laptopie. Niemniej jednak oczywiście jest to troszeczkę utrudnione albowiem związane jest to ze stosunkowo małą i wielkością ekranu a także brakiem klawiatury. Niemniej jednak przy dość mocnym samozaparciu jesteśmy w stanie dzięki smartfonom pracować na dużych obrotach jeśli w pobliżu nie mamy akurat laptopa.

W naszych smartfonach mamy zapisane też mnóstwo podstawowych informacji które są nam w każdej chwili potrzebne. Dlatego też zamiana smartfona na iPhone  sprawia że wszystkie dane, włącznie z kontaktami chcemy jak najszybciej skutecznie przenieść na nowe urządzenie. Jest to niezwykle ważne aby zachować pewną ciągłość która jest nam potrzebna w codziennym użytkowaniu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOznaki zawału
Następny artykułJak schudnąć z nóg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here